Wyposażenie Podstawowej Stacji Kontroli Pojazdów w miejscowości Skierdy

Stacja Kontroli Pojazdów w Skierdach


Obszar Lokalnej Grupy Działania Zalew Zegrzyński obfituje w wodę. Przepływają przez niego wielkie rzeki – Narew, Bug, Wisła, a także ich dopływy. Dzięki temu lokalni przedsiębiorcy, z pomocą LGDZZ, otrzymują dotacje z unijnego programu „Rybactwo i Morze”. Jednym z beneficjentów tego programu jest pan Witold Modzelewski, właściciel Stacji Kontroli Pojazdów w Skierdach oraz Bosch Service Modzelewscy.


W lutym 2018 r. przedsiębiorca podpisał umowę na realizację projektu „Wyposażenie Podstawowej Stacji Kontroli Pojazdów w miejscowości Skierdy”. Dotacja w wysokości blisko 113 tys. zł została wypłacona firmie PHU Mechanika Witold Modzelewski. Pieniądze przyznano w formie refundacji na pokrycie 40 proc. kwalifikowanych kosztów przedsięwzięcia. Budowa stacji została sfinansowana ze środków własnych przedsiębiorcy. Dotację przeznaczono na zakup między innymi podnośnika diagnostycznego, urządzenia do sprawdzania siły hamowania, analizatora spalin, rolek hamulcowych, a także bramy wjazdowej. Najdroższe okazały się urządzenia diagnostyczne, shock tester i dymomierz. Poza podnośnikiem cały zakupiony sprzęt jest polskiej produkcji. Jak ocenia właściciel, są to wysokiej klasy urządzenia, które nie ulegają awariom. Zgodnie z założeniami dofinansowanego projektu pan Modzelewski zatrudnił także dwóch nowych pracowników. Stacja działa w Skierdach (ul. Puszczyka 2, tuż przy ulicy Modlińskiej), na terenie gminy Jabłonna. Wykonywane są tu przeglądy aut ważących do 3,5 t, motocykli, motorowerów, quadów, samochodów zasilanych gazem, a także pojazdów z hakami holowniczymi.  Dbając o bezpieczeństwo i komfort klientów, stacja oferuje również bezpłatne akcje serwisowe, jak np. „Bezpieczne wakacje” lub „Przegląd jesienny”, umożliwiające klientom sprawdzenie stanu swojego auta.

 


"Europejskie Fundusze Strukturalne i Inwestycyjne, Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Strona internetowa Lokalnej Grupy Działania Zalew Zegrzyński współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Instytucja Zarządzająca Programem Operacyjnym "Rybactwo i Morze" - Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej. Strona internetowa opracowana przez Lokalną Grupę Działania Zalew Zegrzyński.

Lokalna Grupa Działania Zalew Zegrzyński
ul. gen. Wł. Sikorskiego 11, lok. 413
05-119 Legionowo
KRS 0000349416

Numer konta bankowego: 36 8013 0006 2004 0013 0808 0001

Biuro Lokalnej Grupy Działania mieści się w budynku
Starostwa Powiatowego w Legionowie, pokój: 203, 202, 201

Biuro czynne: Pn.- Pt. 8:00 - 16:00
tel.: (22) 76 40 203, (22) 76 40 253, (22) 76 40 202, (22) 76 40 201
e-mail: biuro*lgdzz.pl
Ze względu na ochronę adresu e-mail przed spamem należy
usunąć znak * i zastąpić go @