Polecamy

Aktualności

Archiwum aktualności

 Ustawienia 

Kategoria: Wszystkie
Aktualności: ostatnie 10

Szkolenie w zakresie polityki grantowej

Zapraszamy na szkolenie w zakresie polityki grantowej realizowanej przez podmioty sektora publicznego i społecznego, które współpracują z grupami defaworyzowanymi.

Kolejna edycja Festiwalu Sołectw za nami

W sobotę, 9 września 2017 r., w Jabłonnie odbył się "VIII Festiwal Aktywności Społecznej i Kulturalnej Sołectw" organizowany przez LGD Zalew Zegrzyński pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Krzysztofa Jurgiela.

VIII Festiwal Aktywności Społecznej i Kulturalnej Sołectw

W sobotę 9 września 2017 r. na terenie zespołu pałacowo-parkowego PAN w Jabłonnie odbędzie się VIII Festiwal Aktywności Społecznej i Kulturalnej Sołectw organizowany przez Lokalną Grupę Działania Zalew Zegrzyński pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Krzysztofa Jurgiela.

Umowa na organizację Festiwalu podpisana

Blisko 900 tys. zł trafi w tym roku za pośrednictwem Samorządu Województwa Mazowieckiego na organizację konferencji, seminariów, targów, konkursów czy szkoleń w ramach działalności Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w województwie mazowieckim.

Wyniki naborów

Publikujemy wyniki naborów w ostatnim konkursie ogłoszonym przez Lokalną Grupę Działania Zalew Zegrzyński.

Kolejna interpretacja

Tym razem dajemy Państwu szansę zapoznania się z interpretacją dotyczącą możliwości rozpoczęcia realizacji operacji przed podpisaniem umowy. Zachęcamy do przeczytania.

Z prawem za pan brat

Udostępniamy interpretację Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, która z całą pewnością będzie pomocna osobom, które otrzymały wsparcie na uruchomienie działalności gospodarczej.

Kwalifikacje zawodowe dla rozwoju Mazowsza

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie oddział w Radzyminie prowadzi rekrutację do projektu.

Zawiadomienie o posiedzeniu Rady

Informujemy, że 20 lipca br. odbędzie się posiedzenie Rady Lokalnej Grupy Działania Zalew Zegrzyński, podczas którego zostaną ocenione wnioski złożone w ostatnich naborach.

Festiwal z rekordowym dofinansowaniem

Na posiedzeniu Grupy Roboczej ds. KSOW podjęto decyzję o dofinansowaniu VIII edycji Festiwalu Aktywności Społecznej Kulturalnej i Sołectw. Na organizację tej inicjatywy LGDZZ otrzyma rekordową dotację w wysokości 53 573 zł.


Bannerki

Formuła finansowania

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Strona internetowa Lokalnej Grupy Działania Zalew Zegrzyński współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Dane teleadresowe LGR

Lokalna Grupa Działania Zalew Zegrzyński
ul. gen. Wł. Sikorskiego 11, lok. 413
05-119 Legionowo
KRS 0000349416

Numer konta bankowego: 36 8013 0006 2004 0013 0808 0001

Biuro Lokalnej Grupy Działania mieści się w budynku
Starostwa Powiatowego w Legionowie, pokój: 407, 408, 413

Biuro czynne: Pn.- Pt. 8:00 - 16:00
tel.: (22) 76 40 413, (22) 76 40 407, (22) 76 40 408
e-mail: biuro*lgdzz.pl
Ze względu na ochronę adresu e-mail przed spamem należy
usunąć znak * i zastąpić go @