Aktualności

Archiwum aktualności

 Ustawienia 

Kategoria: Wszystkie
Aktualności: ostatnie 10

Dziękujemy za życzenia

Prezes LGDZZ Edward Trojanowski serdecznie dziękuje za wszystkie otrzymane życzenia bożonarodzeniowe i noworoczne.

Fundusze rybackie zmieniają Zalew

Publikujemy artykuł dotyczący wdrażania PO Rybactwo i Morze.

Wesołych Świąt

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Prezes oraz Pracownicy Lokalnej Grupy Działania składają Państwu najserdeczniejsze życzenia.

Podziękowania

W związku z zakończeniem V kadencji Rady Powiatu w Legionowie Prezes Lokalnej Grupy Działania Zalew Zegrzyński otrzymał od Starosty Legionowskiego Roberta Wróbla oraz Przewodniczącego Rady Powiatu w Legionowie Szymona Rosiaka podziękowania za dotychczasowe zaangażowanie na rzecz społeczności lokalnej.

"Wystarczy chcieć! Aktywizacja społeczno-zawodowa"

Navigator International Sp. z o.o. zaprasza do udziału w projekcie "Wystarczy chcieć! Aktywizacja społeczno-zawodowa".

Broszura od Lokalnej Grupy Działania - Przyjazne Mazowsze

Publikujemy broszurę pt. Rozwój lokalny szyty na miarę czyli od rolnika bez pośrednika wydaną na zlecenie Lokalnej Grupy Działania - Przyjazne Mazowsze w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Plan operacyjny na lata 2018-2019.

Podziękowania za współpracę

Lokalna Grupa Działania Zalew Zegrzyński otrzymała podziękowania od Burmistrza Miasta i Gminy Serock Sylwestra Sokolnickiego za dotychczasową współpracę.

Doceniają nas

Prezes Lokalnej Grupy Działania Zalew Zegrzyński otrzymał od Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika podziękowania za włączenie się w organizację XII Mazowieckiego Kongresu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Odpowiedzialni Społecznie 2018

Po raz drugi starosta legionowski Robert Wróbel wspólnie z powiatowym Centrum Integracji Społecznej w Legionowie zaprasza pracodawców z terenu powiatu legionowskiego do wzięcia udziału w konkursie.

Pracujesz z młodzieżą? Masz ciekawy pomysł na działania z młodymi? Chcesz aplikować do konkursu

W imieniu Ełckiego Stowarzyszenia Aktywnych STOPA oraz Lokalnej Grupy Działania Zalew Zegrzyński, serdecznie zapraszamy organizacje pozarządowe, w tym OSP, domy kultury oraz biblioteki na spotkanie informacyjno-szkoleniowe poświęcone Regionalnemu Konkursowi Grantowemu "Równać Szanse", które odbędzie się 21 września 2018 (piątek) o godz. 10:00 w Ośrodku Kultury w Wieliszewie Łajski, ul. Stanisława Moniuszki 2 (róg Nowodworskiej), 05-119 Legionowo.


"Europejskie Fundusze Strukturalne i Inwestycyjne, Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Strona internetowa Lokalnej Grupy Działania Zalew Zegrzyński współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Instytucja Zarządzająca Programem Operacyjnym "Rybactwo i Morze" - Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej. Strona internetowa opracowana przez Lokalną Grupę Działania Zalew Zegrzyński.

Lokalna Grupa Działania Zalew Zegrzyński
ul. gen. Wł. Sikorskiego 11, lok. 413
05-119 Legionowo
KRS 0000349416

Numer konta bankowego: 36 8013 0006 2004 0013 0808 0001

Biuro Lokalnej Grupy Działania mieści się w budynku
Starostwa Powiatowego w Legionowie, pokój: 407, 408, 413

Biuro czynne: Pn.- Pt. 8:00 - 16:00
tel.: (22) 76 40 413, (22) 76 40 407, (22) 76 40 408
e-mail: biuro*lgdzz.pl
Ze względu na ochronę adresu e-mail przed spamem należy
usunąć znak * i zastąpić go @